Deník DobroDruha

Autentický příběh o tom, jaké to je poslechnout svůj vnitřní hlas a procestovat kus světa, ale ještě víc... Váš deník, uvnitř kterého budete pracovat se svým vnitřním dítětem, strachem, sebeláskou i svou světlou a stinnou stránkou. Zkrátka perla do vaší knihovny z dílny koučky osobního rozvoje.

550 Kč

Jak to začalo?

Myšlenka se zrodila před pár lety, kdy jsem začala pomáhat lidem na jejich životní cestě a kladla si otázku: "Čím to je, že jedni přesně vědí, kam směřují, a druzí se v životě více či méně ztrácí?". Pro svou odpověď jsem v roce 2017 vyrazila do světa. Během cestování po Anglii, Austrálii, Singapuru a Filipínách jsem každý svůj poznatek a postřeh pečlivě zapsala a sdílela s přáteli. Tehdy se začal rodit Deník DobroDruha.

Jde o jediný autentický deník svého druhu, ve kterém se setkává příběh autorky a čtenáře, a pro Vás skvělá příležitost stát se hlavním hrdinou! Krok za krokem Vás provedu světem - nahlédneme do Anglie, Austrálie, Singapuru a na Filipíny. Zjistíte, jak se dá z jediné myšlenky vystavět vlastní město, jak se žije za nulové náklady, jak přežít v poušti, čím si zkrátit dlouhou chvíli na pustém ostrově, nebo jak zapadnout mezi domorodce, ale ještě víc toho zjistíte sami o sobě - nastaví Vám to totiž dokonalé zrcadlo.

Co Vás v knize čeká?

Rozhodně pastva pro oko i duši a ruční práce od A do Z!

  • 9 DobroDružstvím nabitých kapitol ze života na cestách
  • 9 motivačních rozcestníků pro poznání sebe sama
  • 9 mandal (antistresových omalovánek), kterými si díky možnostem kroužkové vazby můžeš vyladit své hnízdo
  • 9 celobarevných obrazů vytvořených podle autentických fotografií z cest
  • 6 DobroHer, které probudí tvého vnitřního DobroDruha
  • 221 létajících miniobrázků, které doplňují text